FPİOP FİZİBİLPARTNERS İŞ ORTAKLIĞI PLATFORMUMUZA KATILIN
Bootstrap 0212 982 85 50 h.içi (10.oo-18.oo)
Responsive image

Fizibilpartners 'ta Yaşam


Fizibilpartners 'ta yüksek profilli, etkin ve yetkin uzmanlarla birlikte çalışırsınız. Çeşitliliğe, tanınmaya, mesleki gelişime değer vermeye ve topluluklarda fark yaratmaya kendini adamış, açık ve işbirlikçi bir kültüre sahip olursunuz.

• Çalışanlarımızla Tanışın
İnsanlarımız en büyük varlığımızdır. Profesyonellerimizin her biri, küresel müşterilerimize çeşitli uzmanlıklar ve benzersiz içgörüler sunuyor. Çalışanlarımız ve Fizibilpartners Ekosistemi hakkında daha fazla bilgi edinin.

• Kariyerinizi Büyütün
Fizibilpartners 'ta, çalışanlarımızı kendi etkilerini yaratmaları için güçlendirmeye kararlıyız. Potansiyelinizi fark etmenize ve işinizde kendinizi tatmin olmuş hissetmenize yardımcı olmak, için Fizibilpartners eğitimleri ile işbaşı öğretileri ile hep yanınızda olacaktır. Kariyeriniz boyunca, hem işte hem de yaşantınızda sürekli öğrenmeyi ve bireysel beceri gelişimini destekliyoruz.

Öğrenim müfredatımız, kariyerinizin her aşamasında ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere tasarlanmıştır. Fizibilpartners 'ta, ilk gününüzden ve firma içinde büyüdükçe devam ettiğiniz günden itibaren, sizi rolünüzde başarılı olmanız için gerekli olan temel becerilerle (liderlik, iş geliştirme, proje yönetimi ve teknik yetenekler) donatacağız.

Bireysel ihtiyaçlarınız için modellenen sınıf, sanal ve e-öğrenme kursları gibi karma bir öğrenme deneyiminden yararlanacaksınız. Bu kurslar, iş başında hemen uygulanabilecek uygulamalı, pratik araçlar ve yöntemler sağlar.

Fizibilpartners 'ta, göreve başlama programlarımıza katılmaktan kilometre taşı programlarımız aracılığıyla yeni terfileri desteklemeye ve liderliğe hazırlık programlarımızla yeni nesil liderlerimizi geliştirmeye kadar her düzeyde gelişiminizi desteklemek için yatırım yapar.

Kariyer yolumuzda Temel Hedeflerimiz;

» İş Başında Öğrenme,
» Kendi Kendini Yöneten e-öğrenme,
» Stajyer Programları ile Gelişme,
» Yeni Danışman Oryantasyonu,
» Kilometre Taşı Programları,


• Çeşitlilik, Kapsayıcılık ve Aidiyet
Fizibilpartners’ ın temel değerleri için çeşitlilik, dahil etme ve aidiyet kültürünü benimsemeye, geliştirmeye ve sürdürmeye kararlıyız.

• Fizibilpartners’ ta Kadınlar
Fizibilpartners, kadın profesyonellerimize tam potansiyellerine ulaşmaları ve sınıfının en iyisi olmaları, liderlik becerilerini geliştirmeleri için onları güçlendirmek için kariyer eğitimi, profesyonel gelişim, mentorluk, ağ oluşturma ve topluma erişim fırsatları sunar.

• Kurumsal Vatandaşlık
Fizibilpartners uzmanları kazandıkları kültürleri ve pratik deneyimleri ile her gün, dünyanın her yerindeki müşterilerimize değişimde bulunmalarına, riskleri yönetmelerine, güvenceye kavuşmada ve fırsatları keşfetmede yardımcı olur.

• Avantajlarımız Hakkında Bilgi Edinin
Fizibilpartners organizasyonu, çalışanlarına rekabetçi ve kapsamlı faydalar sunmaya çalışır.

Fizibilpartners organizasyonundaki çalışanlarına aşağıdaki avantajları sağlar:

» Sağlık Faydaları,
» Hayat sigortası,
» Engelli sigortası,
» İş Seyahat Sigortası,
» Tatil Ödeneği,
» Emeklilik Planları,
» Ebeveyn İzni Avantajları,
» Gönüllülük için Ücretli İzin,
» Eğitim ve Sertifikasyon Programlarına katılım,
» Takdir ve Ödüllendirmeler.
x
Size daha iyi hizmet sunabilmek için yasal çerezler kullanıyoruz.
Bilgi için ÇEREZ POLİTİKAMIZ ve
K.V.K.K. Aydınlatme Metni
Bölümlerimizi inceleyiniz.
Anladım