FPİOP FİZİBİLPARTNERS İŞ ORTAKLIĞI PLATFORMUMUZA KATILIN
Bootstrap 0533 726 11 46 h.içi (10.oo-18.oo)
YATIRIM YÖNETİM, DENETİM, SİGORTA DANIŞMANLIĞI
Responsive image

KİMİZ

FİZİBİLPARTNERS, müşterilerine yatırım, yönetim, denetim ve sigorta danışmanlıkları ile Koçluk ve Mentorluk hizmetleri sunmak amaçlı bir araya gelmiş uzman paydaşlardan oluşan bir iş ortaklığı platformu dur.

FİZİBİLPARTNERS Paydaşı, FİZİBİLPARTNERS Ekosisteminin bir parçası olarak iş imkânına kavuşur, yeteneklerini geliştirir, sektörel çözümlere, destek hizmetlere, iletişim, bilişim donanımlarına, profesyonel ortamda güvenli çalışma imkânına sahip olur.

FPİOP (Fizibilpartners İş Ortaklığı Platformu) Türkiye'de işbirliği içinde girişimciliği, danışmanlığı devamında büyümeyi ve gelişmeyi destekler.

FİZİBİLPARTNERS PAYDAŞLARI çok çeşitli sektörlerde çözümlerin planlanması ve mimarisinde güvenilir danışmanlıklar sunar.

FİZİBİLPARTNERS ile bugün irtibata geçin ve daha isabetli yatırım yapın, daha iyi yönetin, denetleyin, mali desteklere ulaşın, risklerinizi teminat altına alın, yüksek büyüme, kârlılık ve müşteri memnuniyeti yüksek kararlar almaya başlayın. Kısacası Yatırım, Yönetim, Denetim ve Güvence Yolunuzu Aydınlatın.

Responsive image
FİZİBİLPARTNERS, paydaşlarıyla etkileşimini, müşterilerinin güncel ihtiyaçlarına cevap vermek üzere geliştirilmiş, dört ana stratejik danışmanlık odağında, standart konularda uzmanlık modelleri ile yürütmektedir. Her eksen, FİZİBİLPARTNERS için örgütsel kapasite ve entelektüel sermaye geliştirme hedefinin ifadesidir. Her eksen içinde geliştirilen ve uygulamaya alınan program modelleri ise FİZİBİLPARTNERS’ ın organizasyon kapasitesini gösterir.

Her eksen düzenli değerlendirmeler ile modellerinin ihtiyaca cevap verebilme yetkinliklerini değerlendirilir, her stratejik danışmanlık odağı kendi özelinde, kendi ihtiyacına göre iyileştirme faaliyetlerinde bulunur. Sistem kendini denetler, sürekli öğrenir ve kendini sürekli geliştirir.

FİZİBİLPARTNERS ekosisteminin her bir paydaşı bilgi, yetenek ve deneyim paylaşımının bir parçası olarak çeşitliliği ve etkileşimi ön planda tutan yeni modellerin geliştirilmesi ve yürütülmesine odaklanır.

FİZİBİLPARTNERS EKOSİSTEMİNİN ÖZELLİĞİ
Konularında etkin ve sertifikalı uzmanlar grubundan oluşur.
Bu uzmanlar bilgi, yetenek, deneyim paylaşımı yaparak geniş, kalıcı, sürdürülebilir işbirliği ve ilişkiler demetleri oluşturur.
Bu demetler grup üyelerince geliştirilerek mükemmel bir farkındalığa ulaşır.
Deneyimler makale, tez, kitap haline getirilerek toplumla paylaşılır.
Ekosistemimizde sorunlar, istekler
Yatırım, Yönetim, Denetim, Destek, Hibe, Teşvik ve Sigorta Komitelerimiz Sayesinde
daha etkin analiz edilir ve çözümlenir.
Responsive image
x
Size daha iyi hizmet sunabilmek için yasal çerezler kullanıyoruz.
Bilgi için ÇEREZ POLİTİKAMIZ ve
K.V.K.K. Aydınlatme Metni
Bölümlerimizi inceleyiniz.
Anladım